Produkty
Čtvercové ploché svítidlo
Odeslat dotaz
Představení produktu
vlastnost produktu:
1. Čtvercové ploché svítidlo má elegantní a moderní design, který bez námahy zapadne do jakéhokoli prostoru.
2. Díky energeticky-účinné technologii LED poskytuje toto svítidlo jasné a rovnoměrné osvětlení při minimální spotřebě energie.
3. Odolná konstrukce a dlouhá životnost z něj činí nákladově-efektivní řešení osvětlení pro obytné i komerční prostory.
Specifikace:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Hodnocení IP | IP44 |
| Vstupní napětí | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Světelná účinnost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moc | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora stmívače | Triak stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| Materiál | Hliník + PMMA |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| Životnost | 50 000 hodin |
| Záruka | 5 let |
| Kryt rámu | Bílá a stříbrná |
| Certifikováno | TUV, CE, ROHS |
Detailní obrázky:





Používání:

O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: čtvercové ploché panelové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Kruhové stropní světlo
Odeslat dotaz












