Produkty
Dlouhé LED podsvícení panelu 1200×150
1. Podsvícení bez LGP zabraňuje jakýmkoli změnám žloutnutí.
2.DPS s čočkou, světelná účinnost 100 lm/w, rovnoměrná luminiscence.
3.Nabízeny jsou bílé, stříbrné nebo černé hliníkové rámy.
Odeslat dotaz
Představení produktu

Popis výrobku
1. Podsvícení bez LGP zabraňuje jakýmkoli změnám žloutnutí.
2.DPS s čočkou, světelná účinnost 100 lm/w, rovnoměrná luminiscence.
3.Nabízeny jsou bílé, stříbrné nebo černé hliníkové rámy.
4. Lepší světelný výkon bez blikání a vysoce kvalitní transformátor.
| Napájení | 24W |
| Dimenze | L1195*Š145*V31mm |
| Vstupní napětí | 100-265VAC 50/60 Hz |
| Faktor síly | >0.9 |
| CRI | >80 |
| Výstup lumenů | 100Lm/W |
| Teplota barvy | 3000K 4000K 5000K 6500K |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| SDCM | <5 |
| UGR | <20 |
| Účinnost | >89 procent |
Více informací





aplikace
stanice metra, kanceláře, vzdělávací a komerční prostory

Populární Tagy: dlouhé LED podsvícení panelu 1200×150, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
600×600 podsvícení LED panelu
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit









