Produkty
3 CCT nastavitelné RGBW LED stropní svítidlo
1. Chladič s dobrým rozptylem
2.Odlišný kryt pro možnost
3. Silná pružina
Odeslat dotaz
Představení produktu

Funkce produktu
1. Vytvářejte různé světelné efekty, jako je slábnutí, záblesk, stroboskop nebo pulz
2. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, jako je hliník, akryl nebo polykarbonát, aby byla zajištěna odolnost, bezpečnost a estetika
3. Ovládání pomocí chytrého telefonu nebo dálkového ovladače
4. Integrováno s hlasovými asistenty a zařízeními pro chytrou domácnost
Specifikace
| Napájení | 20W/25W/30W |
| Teplota barev (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT nastavitelné |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra nebo 95-98Ra |
| Podpora stmívače | Triakové stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiál | Hliník+PC kryt |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kryt rámu | Bílý |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V,110-240V NEBO 12V DC, 24V DC |
| LED ovladač | Izolované a bez blikání |
Více obrázků:



Aplikace:








Populární Tagy: 3 cct nastavitelné rgbw led downlight, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Další:
RGBW LED stropní svítidlo
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit









