Produkty

9w Smart Rgbw Bluetooth LED Downlight
1. Chladič s dobrým rozptylem
2.Odlišný kryt pro možnost
3. Silná pružina
Odeslat dotaz
Představení produktu

Funkce produktu
1. Vytvářejte různé světelné efekty, jako je slábnutí, záblesk, stroboskop nebo pulz
2. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, jako je hliník, akryl nebo polykarbonát, aby byla zajištěna odolnost, bezpečnost a estetika
3. Ovládání pomocí chytrého telefonu nebo dálkového ovladače
4. Integrováno s hlasovými asistenty a zařízeními pro chytrou domácnost
Specifikace
| Jas | 900-1000 lumenů (bílá) |
| Spotřeba energie | 9Watt |
| Úhel paprsku | 110º |
| Stmívatelné | Stmívatelné |
| Životnost | 50 000 hod |
| Kování | Plochý povrch, pružinové spony |
| Specifikace | AC220-240V, 50/60 Hz |
| Hodnocení počasí | IP54 (přední) IP40 (zadní) |
| Konstrukce materiálu | Plast potažený hliníkem, PC čočka, bílá RAL9016 |
| Rozměry | Ø115mmx57 Výřez 90-95mm |
| Rozměry balení | 120x120x75mm 1ks |
Více obrázků:



Aplikace:








Populární Tagy: 9w smart rgbw bluetooth led downlight, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit

