Produkty

Zapuštěné svítidlo COB
Vynikající tlakově litý hliník, tvrdá textura a lepší rozptyl tepla
Snadná instalace a výměna tradiční lampy, bezúdržbová
Odeslat dotaz
Představení produktu

Popis výrobku
1. Až 90% úspora energie ve srovnání s tradiční lampou při stejných světelných podmínkách.
2. Zelené a ekologické bez rtuti, bez hluku, bez UV a IR v paprsku, je k dispozici ovladač s vysokým PF.
3. Vysoké CRI a rozumné rozložení světla způsobily, že světlo je měkké a jednotné, bez blikání, aby chránilo oči.
4. Super dlouhá životnost až 50,{2}}hodin, desetkrát oproti tradiční lampě a široce používaná ve většině aplikací.
5. Snadná instalace a konvenční použití, přímá výměna tradiční lampy a nízké nároky na údržbu.
Specifikace
| Typ |
zapuštěné |
| Zdroj světla | VEDENÝ |
| Tvar | kolo |
| Třída ochrany | IP65 |
| Vnitřní/exteriérové použití | krytý |
| Aplikace | komerční |
| Materiál | hliník |
| Barva | bílý černý |
| Stmívatelné? | stmívatelné |
| Počet světel | singl |
| Další vlastnosti | voděodolný |
| Výška | 72 mm (3 palce) |
| Napájení | 40 W |
| Světelný tok | 3 800 lm |
| Index podání barev (CRI) | 80 jednotek, 90 jednotek |
Více informací

















Populární Tagy: klasové zapuštěné svítidlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Další:
Slim LED Can Lights
Odeslat dotaz






