Produkty
Slim LED Can Lights
2. Materiál chladiče: litá hliníková slitina.
3. Pracovní teplota: -20C~+60C.
Odeslat dotaz
Představení produktu

Funkce:
1. Vstupní napětí: AC85V-265V.
2. Materiál chladiče: litá hliníková slitina.
3. Pracovní teplota: -20C~+60C.
4. Barva: bílá (6000-6500K), teplá bílá (3000-3500K).
5. Výkon:3W,4W,6W,12W,18W,24W.
Technické informace
| Napájení | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| SCS | 3000K 4000K 6500K |
| Napětí | 85-265V |
| Materiál | Hliník |
| Zdroj světla | SMD2835 |
| aplikace | Vnitřní komerční domácnost |
| Záruka | 5 let |
| Power Factory (PF) | Větší nebo rovno 0.9 |
| Pracovní teplota (stupně) | -20~40 stupňů |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| UGR | <19 |
| Tvar | Kolo |
Více informací

Aplikace:
Skvělé pro jakoukoli stropní aplikaci.

Populární Tagy: štíhlá led světla na plechovky, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Zapuštěné svítidlo COB
Další:
Ultra tenké svítidlo
Odeslat dotaz










