Produkty
Stmívatelné RGBW LED stropní svítidlo
1. Chladič s dobrým rozptylem
2.Odlišný kryt pro možnost
3. Silná pružina
Odeslat dotaz
Představení produktu

Funkce produktu
1. Tato funkce umožňuje vytvořit vzrušující a živoucí atmosféru v jakémkoli prostředí. Ať už chcete vytvořit atmosféru odpočinku nebo živou párty, možnost RGB vám umožní nastavit tón pomocí nastavení barev, které můžete ovládat pomocí integrovaného ovládacího systému nebo dálkového ovladače.
Specifikace
| Napájení | 20W/25W/30W |
| Teplota barev (CCT) | RGBW |
| SCS | 3 CCT nastavitelné |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra nebo 95-98Ra |
| Podpora stmívače | Triakové stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiál | Hliník+PC kryt |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kryt rámu | Bílý |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V,110-240V NEBO 12V DC, 24V DC |
| LED ovladač | Izolované a bez blikání |
Více obrázků:



Aplikace:








Populární Tagy: stmívatelné rgbw led downlight, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
12V/24V DC vstup RGBW LED downlight
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










