Produkty
120W hliníková pracovní svítilna
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů 120w hliníkového pracovního světlometu v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Funkce:
1. Tato 120W hliníková pracovní svítilna je vybavena super jasnými LED žárovkami pro maximální osvětlení jakéhokoli pracovního prostoru.
2. Odolná hliníková konstrukce zajišťuje-dlouhotrvající výkon i v náročných pracovních podmínkách.
3. Díky nastavitelnému stojanu a snadno --přenosné rukojeti poskytuje tato pracovní svítilna pohodlné a všestranné možnosti osvětlení pro různé projekty.
Specifikace:
| Moc | 20W 30W 40W 50W |
| Světelná účinnost | >110 lm/w |
| Světelný zdroj | SMD 2835, Epistar |
| Provozní teplota | -40-45 stupňů |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Vodotěsný |
| Stupeň IK | 07 |
| Životnost | 50 000 HODIN |
| Vstupní napětí | 85-265V AC |
| Potápěč | Vnitřní napájecí zdroj |
| Stmívání | ŽÁDNÝ |
| Paprskový anděl | 360 stupňů |
| PF | >0.95 |
| Záruka | 5 let |
Detailní obrázky:



Používání:

O nás:


Balení a dodání:

Populární Tagy: 120w hliníkové pracovní světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma












