Produkty
LED světlomet 50W 12V DC
1. Energeticky-účinné a-trvanlivé LED žárovky.
2. Má stupeň vodotěsnosti IP65, takže je ideální pro venkovní použití.
3. Odolná a spolehlivá konstrukce zajišťuje dlouhou životnost.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů LED světlometů 50w 12v dc v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Vlastnosti:
1. Úhel paprsku 120 stupňů, SMD3030.
2.Integrované tlakové lití hliníku-, zahušťování" odvod tepla.
3.Provedení přezky, vodotěsnost IP65.
Specifikace
| Napětí | 12 V DC |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| Zásuvka | fix namontován |
| Moc | 50 W |
| Životnost cca. | 50,000 h |
| Světelná síla | 4000 lm |
| Světlá barva | 4500 K |
| Typ | LED |
| Stmívatelné | Žádný |
| Třída ochrany | IP65 |
Další obrázky






Aplikace
IP65 Venkovní vodotěsné 50W 100W 150W 200W 250W 300W LED světlomet Lze použít ve stavbách zdí / kulturních náměstí / sportovních stadionů / fotbalového hřiště

Populární Tagy: led světlomet 50w 12v dc, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma











