Produkty
220-240VAC 50W LED Flood Light
1. Výkonný 50W LED světlomet
2. Perfektní pro použití venku (ale může být použit i uvnitř) díky klasifikaci IP65.
3. Malý vzrůstem, ale výkonný ve výkonu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů 220-240vac 50w LED záplavového světla v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Vlastnosti:
1. Výkonný 50W LED světlomet
2. Perfektní pro použití venku (ale může být použit i uvnitř) díky klasifikaci IP65.
3. Malý vzrůstem, ale výkonný ve výkonu
4. Držák poskytuje možnosti montáže na stěnu a podlahu
5. Vhodné pro použití s automobily, parkovacími garážemi, konstrukcemi a opravami
Specifikace
| Napětí | 220-240V AC |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| Zásuvka | fix namontován |
| Moc | 50 W |
| Životnost cca. | 50,000 h |
| Světelná síla | 4000 lm |
| Světlá barva | 4500 K |
| Typ | LED |
| Stmívatelné | Žádný |
| Třída ochrany | IP65 |
Další obrázky






Aplikace
– sportovní haly
– Obchodní prostory
– Sklady
– Výrobní zařízení
– Čtverce
– Flotily
– Parkoviště

Populární Tagy: 220-240vac 50w LED záplavové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma










