Produkty
Lichtbandsystem/Hallenbeleuchtung E-Line
Odeslat dotaz
Představení produktu
Popis produktů

Nabízí flexibilní, jednotné osvětlení haly prostřednictvím škálovatelného systému světelných pásů E-Line, který kombinuje přizpůsobivost pro různé velikosti prostor s konzistentním a účinným osvětlením.
Detail produktů


| Moc | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Vstupní napětí | AC85-265V, 100-277V AC |
| barevná teplota | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| světelný tok | 120lm/W, 140lm/W, 160lm/W |
| Úhel paprsku | 180 stupňů |
| Materiály trubek | Hliníkové tělo + kryt PC |
| Základna lampy | G13 |
| Velikost | 60 cm 120 cm 150 cm |
| Pokrýt | Mléčný a čirý obal |
| CRI | >80 |
| LED čip | Epistar 2835 |
Aplikace produktů

Populární Tagy: lichtbandsystem/hallenbeleuchtung e-line, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Odeslat dotaz











