Produkty
100W Dočasné osvětlení pro staveniště
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů 100w dočasného osvětlení pro staveniště v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Funkce:
1. S pomocí našeho praktického 100W dočasného řešení osvětlení mohou být pracoviště osvětlena jednoduše.
2. S naším spolehlivým a energeticky-účinným řešením dočasného osvětlení se můžete ujistit, že staveniště a staveniště jsou bezpečná a produktivní.
3. S naším 100W dočasným osvětlením pro staveniště si můžete užívat snadného rychlého nastavení a pohodlí jeho funkce po delší dobu.
Specifikace:
| Moc | 20W 30W 40W |
| Světelná účinnost | >110 lm/w |
| Světelný zdroj | SMD 2835, Epistar |
| Provozní teplota | -40-45 stupňů |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Vodotěsný |
| Stupeň IK | 07 |
| Životnost | 50 000 HODIN |
| Vstupní napětí | 85-265V AC |
| Potápěč | Vnitřní napájecí zdroj |
| Stmívání | ŽÁDNÝ |
| Paprskový anděl | 360 stupňů |
| PF | >0.95 |
| Záruka | 5 let |
Detailní obrázky:



Používání:

O nás:


Balení a dodání:

Populární Tagy: 100w dočasné osvětlení pro staveniště, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma












